Feshane Etkinlik Programı Takvimi

       

31 AĞUSTOS PAZAR

Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00
                         
İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Orta Oyunu
Oyun Adı: Kavuk Dön
Saat: 21.30

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

 

 

1 EYLÜL PAZARTESİ
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00
                         
İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Türk Tasavvuf Müziği Konseri ve Semaistanbul
Fatih Koca
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

 

     

2 EYLÜL SALI
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Orta Oyunu
Oyun Adı:İbişin İzdivacı
Saat:21.30

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Ahmet Özhan Konseri ve Semaistanbul
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

 

3 EYLÜL ÇARŞAMBA
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Ses ve Nefes Topluluğu Konseri ve Semaistanbul
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

 

 

 

     

4 EYLÜL PERŞEMBE
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Türk Müziği Konseri
Solist: Alp Arslan
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

 

 

5 EYLÜL CUMA
Temaşa Sanatları ve Gösterimi
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Kur’an Tilaveti
Hafız-ı Kurra: Dr.Ahmed Naina
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

Semaistanbul
Saat: 22.45
Yer: Ana Sahne

     

6 EYLÜL CUMARTESİ
Temaşa Sanatları ve Gösterimi
Saat: 17.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: : 21.45
Yer: Taç Kapı  Sahnesi

Grup Debu Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

7 EYLÜL PAZAR
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 17.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Dursun Ali Erzincanlı Şiir Dinletisi ve Semaistanbul Gösterimi
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

     

8 EYLÜL PAZARTESİ
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Grup Debu Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

9 EYLÜL SALI
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45

Konser
Düş Sokağı Sakini Murat Çelik
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

     

10 EYLÜL ÇARŞAMBA
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.30
Yer: Ana Sahne

Türk Halk Müziği Konseri
Erdal Akaya
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

11 EYLÜL PERŞEMBE
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00- 24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Orta Oyunu
Oyun Adı: Aşçı Ramazan Usta
 Saat: 21.30

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Ender Doğan Konseri ve Semaistanbul
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

     

12 EYLÜL CUMA
Temaşa Sanatları ve Gösteriler  
Saat: 18.00 -24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Orta Oyunu
Oyun Adı: Zoraki Evlenme
Saat: 21.30

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Burak Ahıskalı Konseri  
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

13 EYLÜL CUMARTESİ
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 17.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Özdemir Erdoğan Konseri  
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

 

 

     

14 EYLÜL PAZAR
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 17.00- 24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Minik Dualar Grubu Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

15 EYLÜL PAZARTESİ
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00- 24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

İBB Kent Orkestrası Türk Halk Müziği Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

     

16 EYLÜL SALI
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Orta Oyunu
Oyun Adı: Kavuklu Film Çek
Saat: 21.30

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Dervişane Tasavvuf Topluluğu Konseri
 Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

17 EYLÜL ÇARŞAMBA
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Taç Kapı

İBB Kent Orkestrası Türk Müziği Topluluğu
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

 

 

     

18 EYLÜL PERŞEMBE
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Ali Altay Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

19 EYLÜL CUMA
Temaşa Sanatları ve Gösteriler  
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Türk Müziği Konseri
Bekir Ünlüataer
Adnan Çakır
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

     

20 EYLÜL CUMARTESİ
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 7.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Bedem İlahi Grubu  Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

21 EYLÜL PAZAR
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 17.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

 Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Bir Telden Bir Nefesten Mehmet Erenler Konseri
 Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

     

22 EYLÜL PAZARTESİ
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Erkan Mutlu Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

 

 

23 EYLÜL SALI
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat:18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Orta Oyunu
Oyun Adı: İşler Karıştı
Saat: 21.30

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

İBB Kent Orkestrası Türk Müziği Topluluğu Konseri
Saat:22.00
Yer: Ana Sahne

     

24 EYLÜL ÇARŞAMBA
Temaşa Sanatları ve Gösteriler  
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Veysel Dalsaldı Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

 

 

 

25 EYLÜL PERŞEMBE
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Orta Oyunu
Oyun Adı: Salı Gel
Saat: 21.30

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Sunay Akın Dinletisi
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne
Semaistanbul
Saat: 23.00
Yer: Ana Sahne

     

26 EYLÜL CUMA
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Kadir Gecesi Özel Etkinliği
Gül Mushafı
Naat ve Münacatlar
Semaistanbul Töreni
Saat: 22.00
Yer: Ana Salonu

 

 

 

 

 

27 EYLÜL CUMARTESİ
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 17.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Orta Oyunu
Oyun Adı: Sakallı Gelin
Saat: 21.30

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Kandiller Yanarken Özel Etkinliği
Aysun Güntekin ve Necdet Kaya Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

     

28 EYLÜL PAZAR

Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 17.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

Türk Müziği Konseri
Ertuğrul Erkişi
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

29 EYLÜL PAZARTESİ
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 17.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Gül Mushafı
Saat: 21.45
Yer: Ana Sahne

İBB Kent Orkestrası Türk Müziği Topluluğu Konseri
Saat: 22.00
Yer: Ana Sahne

 

     

30 EYLÜL SALI (BAYRAM 1.GÜN)
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
 Yer: 2. Mahmud Salonu

Bayram Özel Konseri
Nihat Doğan
Saat: 21.00
Yer: Ana Sahne

Sunucu: Şoray Uzun

 

1 EKİM ÇARŞAMBA (BAYRAM 2.GÜN)
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat: 20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Bayram Özel Konseri
Uğur Işılak
Saat: 21.00
Yer: Ana Sahne

 

 

     

2 EKİM PERŞEMBE (BAYRAM 3.GÜN)
Temaşa Sanatları ve Gösteriler
Saat: 18.00-24.00

İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri
Saat: 20.00

Hüseyin Goncagül ile İstanbul Yarışıyor
Saat:20.30
Yer: 2. Mahmud Salonu

Bayram Özel Konseri
Solist: Murat Göğebakan
Saat: 21.00
Yer: Ana Sahne